M A S E R I P R A H A .C Z - Nevidomí maséři Praha s.r.o. Praha 4 Háje

Náhradní plnění v Masérském studiu Antala CHPM (Chráněné pracovní místo)

Náhradní plnění - hlavní změny

(Poslední aktualizace: 3. 1. 2015)

Jste-li firma s více než 25 zaměstnanci a nemůžete zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, ani nechcete státu platit “invalidní daň“ za povinný podíl zaměstnávání důchodů máte nadále možnost využít náhradní plnění této povinnosti. Naše MASÉRSKÉ STUDIO ANTALA Vám rádo zajistí náhradní plnění i v roce 2012, a to díky tomu, že zaměstnáváme více než 50% osob se zdravotním postižením (dříve ZPS). O tom svědčí také naše Potvrzení o zaměstnávání OZP z Úřadu práce. Nabídka odběru služeb je však nově zákonem omezena. Proto neváhejte a řešte s námi náhradní plnění zaměstnávání OZP co nejdříve, abyste svůj povinný podíl řádně splnili.

Změny pro náhradní plnění 2015

Podmínky pro poskytování náhradního plnění v roce 2012 byly výrazně omezeny novelou zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, účinnou od 1. 1. 2012. Změny se dotknou spíše poskytovatelů, týkají se však i odběratelů náhradního plnění. Nově byl stanoven limit odpovídající 36ti násobku průměrné mzdy za každého přepočteného zaměstnance se zdravotním postižením. Touto výší je omezena nabídka výrobků a služeb, která může být v rámci náhradního plnění poskytnuta jedním dodavatelem.

Co tyto změny znamenají pro Vás?

Nadále i v roce 2012 Vám rádi zajistíme služby v rámci náhradního plnění, neboť splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky pro jeho poskytování. Abyste se vyvarovali odvodu sankcí do státního rozpočtu, doporučujeme věnovat se náhradnímu plnění zavčas. Rádi Vám poskytneme naše služby a letité zkušenosti s náhradním plněním, ovšem nabídka služeb je omezena novým zákonným limitem. Proto s náhradním plněním v roce 2012 neváhejte! Přihlásíte-li se včas, jsme schopni Vám jej zajistit.

Jaké jsou možnosti vyplývající ze zákona?

Povinný podíl na zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením, dříve ZPS) můžete splnit třemi následujícími způsoby:

 • Sami realizujete zaměstnávání OZP (povinný podíl je min. 4% z celkového počtu zaměstnanců)
 • Zaplatíte státu nemalou částku (2,5 násobek průměrné měsíční mzdy za každou osobu se zdravotním postižením, kterou byste měli zaměstnat)
 • Odeberete zboží či služby od jiné společnosti, která zaměstnává minimálně 50% osob se zdravotním postižením. Dál nehledejte – jsme tu pro Vás.
 • Náhradní plnění 2012 zajišťující CHPM - MASÉRSKÉ STUDIO ANTALA

  Naše MASÉRSKÉ STUDIO ANTALA je připraveno Vám s náhradním plněním pro rok 2015 pomoci. Na Vás zbývá skutečně málo:

 • Vyberete si z naší nabídky masérských služeb (v hodnotě minimálně sedminásobku průměrné měsíční mzdy za každou OZP, kterou byste podle zákona měli zaměstnat).
 • Doručíte úřadu práce potvrzení o odběru náhradního plnění, které Vám vystavíme, jakož i potvrzení našeho zaměstnávání OZP (dříve ZPS) z více než 50% podílu. Je to snadné!!!

  Shrňme si výhody využití našeho masérského pro splnění náhradního plnění 2015:

 • Osoby se zdravotním postižením najdeme, zaměstnáme, zaškolíme
 • Za svoje peníze dostanete služby (neodevzdáte je státu jen tak)
 • Služby Vám poskytneme na špičkové úrovni, na míru přizpůsobené Vaši potřebám
 • Odpadne Vám složité papírování
 • Zbyde Vám dostatek času na podnikání
 • Splníte svůj zákonný povinný podíl zaměstnávání OZP – vyhnete se tedy pokutě, kterou je možné udělit až do výše 1 000 000 Kč
 •